• team paard staat dagelijks voor u klaar

team paard staat dagelijks voor u klaar

team paard staat dagelijks voor u klaar

Of het gaat om een keuring, kreupelheid, operatie, gebitsbehandeling, internistisch probleem, merriebegeleiding en zo nog veel meer, ons team staat 24/7 voor u en uw paard, pony en/of ezel klaar!

teamsamenstelling afdeling paard verandert

Zoals u misschien al in de wandelgangen heeft vernomen, verandert de teamsamenstelling van onze afdeling paard op korte termijn. Maar geen zorgen, onze Paardenkliniek gaat door!

afscheid Karin en Jeroen

Na jaren met veel plezier en enthousiasme gewerkt te hebben bij Paardenkliniek De Graafschap Dierenartsen hebben dierenartsen Karin Hendriks en Jeroen Smak besloten om ons team te gaan verlaten. Zij gaan op een andere manier binnen het veterinaire veld aan het werk. Karin en Jeroen bedanken u hartelijk voor het in hen gestelde vertrouwen de afgelopen jaren.

veterinaire zorg voor uw paard, pony en ezel

Natuurlijk blijven onze paardendierenartsen Schelto Jonker, Anne-Marie Sas, Anneloes Herbold, Sandra Derks en Emma Spaan voor u beschikbaar voor alle gebruikelijke eerste- en tweedelijns veterinaire zorg van uw paard, pony en ezel. 
Samen met de vijf bevlogen paardenassistenten: Bram, Emma, Eveline, Gerwil en Marijn vormen zij  'Team Paard', dat dagelijks met toewijding voor u en uw dieren klaar staat.

openingstijden en bereikbaarheid

De Paardenkliniek Vorden is van maandag t/m vrijdag van 8.00  tot 17.00 uur geopend en telefonisch bereikbaar. Tijdens openingstijden kunt u ons bellen voor het maken van een afspraak aan de kliniek of bij u aan huis, of voor het bestellen van medicijnen. Medicijn kunt u ook bestellen op ons Whatsapp nummer of per mail paard@dgdierenartsen.nl.

Heeft u vragen omtrent de gezondheid van uw paard, pony en/of ezel en wilt u hierover een dierenarts spreken, dan kunt u hiervoor terecht tijdens het telefonisch spreekuur van maandag t/m vrijdag van 8.00 u tot 9.00 uur. Het telefoonnummer voor de afdeling paard is 0575-587870

Voor dringende, spoedeisende veterinaire hulp kunt u 24 uur per dag via ons telefoonnummer 0575-587870 een paardendierenarts bereiken. Na openingstijden wordt u dan automatisch doorverbonden met de dienstdoende paardendierenarts, die aan uw paard zorg op maat kan leveren.